ProSadGuru.com

Sranje - kraj čast!




Video: Bitka na častnem mestu

Sranje - kraj čast!

Video: Poroka boj za častnem mestu

Ta rastlina je mogoče najti le v vrtovih in hiš, ampak tudi v gredic v bližini visokih stavb. Konec koncev, to zelenjave je preprosto nenadomestljiv v nabiranja akcijo poletni - hrustljavi kumare brez hrena ne razumem. Toda kljub pomembnosti tem korenom nekateri ljudje mislijo, da je precej skromen - raste sama, kot plevel. To je tisto, kar sem nekoč mislil, da na enak način in je ostal brez hrena.

Zaskrbljenost v državi - ne veste, za kaj ujeti. In o prekleto spomniš, ko morate izbrati zelene liste za kisanje zelenjave. Odraščal me o ograji, pozabljeni in zapuščeni, brez vode in motike - in da je slovesnost z njim, če lahko on raste kot plevel?! V enem lepem dnevu sem tekel - in pšenična trava utonil pekel, ki se hranijo plazil na bližnjem praznih parcel. Poletje Resident rešil prijatelj deliti z mano korenine te čudovite zelenjave. Ona jim spet koplje vsako jesen in pomlad sajenje. Zato sem prevzel njeno znanosti.

Izkopali korenine morali iti skozi, pustimo, da se iztovarjanje mlade korenine naravnost debela kot prst in dolžine 24 - 28 cm - samo tako lahko v istem poleti rastejo dolge in debele korenine, in tudi dobili veliko zelenih listov. Spodnji konec rez pod kotom 45 stopinj (ne zamenja zgornji in spodnji del korenine). V zimskem času, se te korenine po kapljicah dodamo na tem območju. V spomladi pred sajenjem korenine rub z volneno krpo za odstranitev osnov stranske korenine in popkov, poleg vsega, kar se je ne zdravi 2 cm. Namesto običajnega utora primeren za sajenje palico, da luknje v poševnem grebenu, v katerega korenine in pokrito z zemljo. Obliquity pristanek je bolje za enostavno nego in korenin za njihovo rast -, kot so segrevanje v vrhnjo plast tal in več pretoka zraka. Torej, to jesen upam, da izkopljemo dobre korenine in jih zelo okusna adjika. Po hrenovo zelo uporaben: vitamin C vsebuje več kot limone in pomaranče, ogljikovih hidratov, maščob, dušika, mineralnih soli, predvsem kalij (več kot krompir), kalcij, silicij, fosfor in drugi.

Ostrega vonja in okusa zaradi prisotnosti hrenovo alil (gorčice) povzročiti zlasti olje glikozid - sinigrin. Ugotovljeno je bilo, da iz hrena eteričnega olja je izredno bogata z hlapnih proizvodnje, ki je terjal dysenteric bakterije, patogeni tifus, paratifus salmonelo, itd Svež sok hren vsebuje lizocimski -. Strong protimikrobno sredstvo.

Mimogrede, Peter sem vedel, da vrednost hrenom, čeprav je izdala odlok, ki nosi v vsako dvorišče 5 četrtine usrano vodka, še posebej za tiste ljudi, ki se ukvarjajo s trdo delo in bivanje v hladnem.
Tako je bilo narobe zdravnika prezreti. Tudi on, potrebujejo nego.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com